TruMiS.cz

Naše výrobky, jejich charakteristika a dodavatelé

Díky tomu, že pracujeme vždy na individuálních zakázkách svých zákazníků, proto je každý náš výrobek originál, skládající se z kvalitních a prověřených dílů od níže uvedených dodavatelů.

Pokud máte zájem prohlédnout si realizované zakázky, navštivte sekci Galerie, kde jsou zobrazeny některé z našich hotových realizací.

Pokud chcete vědět více o našich dodavatelích, navštivte sekci Odkazy, kde jsou ti nejvýznamnější uvedeni.

Kuchyně

Img04

Kuchyňské linky jsou našim nejčastějším výrobkem. Zpravidla se jedná o centrum domácnosti a také s dosti specifickým vybavením, neboť obsahují vestavěné spotřebiče, drátěný program, lisovaná dvířka a další specifika.

Vždy se jedná o individuální řešení dle zvyklostí zákaznic, které v kuchyni tráví zpravidla velkou spoustu času a jsou přizpůsobeny jejich potřebám. Těmto potřebám přizpůsobujeme rozmístění jednotlivých typů skříní a skříněk, spolu s vestavnými či samostatnými spotřebiči, typy dvířek s různými druhy kování (plnovýsuvy .....) a drátěnými programy a mnohými dalšími vlastnostmi. Specifikum kuchyňských linek je také v tom, že jsou pevně spojené s domácností a napojené na různé "inženýrské" sítě. Kvůli tomu všemu je potřeba plánování a realizaci kuchyňské linky věnovat obrovskou pozornost.

Materiál na korpusy a pracovní desky využíváme od firem Kronospan, Egger, Grena, Fox Interier, Polyform ....., dvířka od firmy Trachea, Grena, nábytkových hran od firmy Hranipex, kování od firmy Hettich, Mivokor, Blum, dřezy od firmy Franke, drátěný program od firmy Mivokor

Obývací a dětské pokoje, ložnice, kanceláře

Img05

Obývací a dětské pokoje, ložnice a kanceláře mají mnoho společného, jedná se zpravidla o nábytek lehce stěhovatelný a multifunkční, ale musí samozřejmě také pěkně vypadat stejně jako kuchyně. Tento typ nábytku také není problém vyrobit přesně na míru dané místnosti, ale pak musíme počítat jen s omezenou přemístitelností.

Pro obývací a dětské pokoje jsou nejčastějšími výrobky různé komody, obývací stěny, stoly, stolky .... Pro ložnice, pokud nemáme místo pro vestavěné skříně je cílem využít co nejvíce efektivního místa pro uložení oblečení či sezónních záležitostí, ložního prádla ...., tedy šatní skříně. Specifické mohou být manželské postele, kde musíme skloubit dobrou funkčnost, zdravotní hledisko a nepochybně také hledisko estetické.

Pro kanceláře také platí informace o úložných prostorech. Specifické jsou samozřejmě pracovní stoly, které mohou být jak pro obyčejné psaní, čtení či používání notebooků či stolních počítačů, ale také jako nábytek pro pracovní jednání, zasedací místnosti pro porady, konference apod.

Materiál na korpusy, dvířka využíváme od firem Kronospan, Egger, Grena, Fox Interier, Polyform, nábytkové hran od firmy Hranipex, kování do firmy Hettich atd. Jiný specifický materiál jako u kuchyní není v podstatě potřeba.

Vestavěné skříně, šatny a předsíně

Img06

Předsíně jsou prvním poznáním naší domácnosti a zpravidla se jedná o místo s nedostatkem místa - musíme tedy dbát na dostatek úložných prostor, ale proti tomu také na vzdušnost a příjemnost takto vybavené místnosti.

I vestavěné skříně musí chytrým způsobem využít každý centimetr úložných prostor, a to jak pro pověšení oblečení, tak pro uložení bot, prádla atd.

Materíály na korpusy, dvířka používáme opět firem Kronospan, Egger, Grena, Fox Interier, Polyform, nábytkové hrany od firmy Hranipex, kování od firmy Hettich atd.

Posuvné dveře a ostatní

Img07

Dosti specifické jsou posuvné dveře, které nesmí být hlučné, musí pěkně vypadat a musí plnit zvukovou funkci. Pro tyto výrobky používáme oproti jiným výše uvedeným speciální posuvy a pojezdy firmy Laguna.

Pokud zde podle Vás chybí některý důležitý výrobek či vybavení domácnosti, dosaďte si ho sem sami a popřemýšlejte, které jeho charakteristiky by zde neměly chybět.

©Michal SVOBODA 2009-2022
Poslední aktualizace: 1.1.2022